Vo štvrtok 18. mája sa stretol investor Istrofinal so zástupcami mesta a novými majiteľmi bytov v Kasárňach, aby spoločne slávnostne skolaudovali prvú etau výstavby. Ďalšie bytové domy sú u vo výstavbe.

Úspora energií v novostavbe a nízke náklady na prevádzku a údržbu dokážu vyvážiť rozdiely v počiatočných obstarávacích cenách novostavieb oproti starším bytom.

Výstavba bytového domu C a rezidencie Gemini I pokračuje podľa plánu. V ponuke nájdete ešte voľné byty 1+kk, 2+kk, 3+kk a jeden komfortný 4+kk.

Investovanie do kvalitných nehnuteľností je považované za jeden z bezpečných spôsobov, ako ochrániť peniaze pred aktuálne najväčšou hrozbou – infláciou.

Developerom oceneného projektu Kamence v Kysuckom Novom Meste je žilinská spoločnosť Istrofinal, ktorá je tiež investorom projektov Kasárne Brezno, a ktorá vo štvrtok odovzdala do užívania architektonické skvosty v podobe nových bytových domov. 

Podpora umeleckých, športových a benefičných projektov je nám blízka. Aj v prvom polroku tohto roka sme podporili prostredníctvom developera projektu Kasárne Brezno – spoločnosti Istrofinal – viacero podujatí určených pre širokú verejnosť.

Našu ponuku bytov sme rozšírili o ďalších 36 bytov v srdci Brezna. Spustili sme predpredaj bytov v dome C…

Rezidencia Gemini I – Komfortné bývanie v srdci Brezna.

Výstavba začala, prebiehajú terénne práce a prípava na vŕtaciu súpravu.

Aktuálny cenník je platný pre prvých 20 rezervovaných bytov. Novým majiteľom poskytujeme kompletný hypotekárny servis a poradenstvo pri financovaní bytu.

Zoznámte sa s novým projektom – byty Kasárne Brezno.