Predstavujeme Vám rezidenciu GEMINI I

Komfortné bývanie v srdci Brezna

Rezidencia Gemini I je miestom, ktoré si na prvý pohľad zamilujete. Premyslená architektúra, útulné dispozície bytov, súkromný zelený areál s ihriskom a workout zónou. Ideálne bývanie v srdci Brezna.

Dokončené –  Skolaudované

Rezidencia Gemini I je pripravená pre nových majiteľov. Rezervujte si prehliadku voľných bytov na:
predaj@istrofinal.sk alebo číslach 0905 604 226, 0918 821 700.

Architektúra premyslená do detailov

Vyberte si podľa Vašich potrieb – od 1-izbových bytov s predzáhradkou, po 4-izbové byty s rozľahlými strešnými terasami. Gemini I ponúka rôzne varianty bytov a dispozícií, ktoré oslovia aj náročného zákazníka.

Bývajte tak, ako ste vždy túžili

V atraktívnej lokalite v srdci Brezna. Nová mestská štvrť Kasárne poskytne obyvateľom všetko potrebné pre pohodlný mestský život – pokojné zázemie, kompletnú občiansku vybavenosť a výbornú dopravnú dostupnosť.

Bezpečný rezidenčný areál

Gemini I disponuje vlastným oploteným areálom so záhradou, ihriskom, workoutom a oddychovou zónou. Samozrejmosťou je vybavenie dostatkom vonkajších parkovacích státí.

Kvalita a istota

Gemini I ponúka bývanie v nadštandardne vybavenej rezidencii, originálne riešenia interiérov, špičkové stavebné materiály a najvyšší energetický štandard vrátane fotovoltaickej elektrárne.

Štandardné vybavenie v cene bytu

Štandard v cene bytu zahŕňa podlahy v miestnostiach, dlažbu, obklady a sanitu, interiérové a bezpečnostné vstupné dvere, zásuvky a prípravu na inštaláciu kuchynskej linky.

Individuálne klientske riešenia

Myslíme aj na Vaše individuálne požiadavky. Počas výstavby si klient môže vybrať aj nadštandardné vybavenie podľa vlastných predstáv.

Jednoduché financovanie

Projekt rezidencie Gemini I – Kasárne Brezno je nastavený vo viacerých bankách, vďaka čomu je pre klientov jednoduchšie získať na kúpu hypotekárne krytie. Naši predajcovia Vám ochotne pomôžu v procese získania úveru na financovanie Vášho bývania.