Istrofinal.

Sme stabilná spoločnosť s jasne definovanými hodnotami, ktoré premietame do našej každodennej práce: spoločenská užitočnosť, kvalita bez kompromisov, profesionálna spolupráca a inovácie.

Na trhu s nehnuteľnosťami pôsobíme takmer 20 rokov. V našich projektoch nájdete priemyselné parky, obchodné zóny a multifunkčné bytové objekty.

Vo svojich aktivitách kladieme dôraz na trvalú udržateľnosť každého projektu a zvyšovanie kvality a hodnoty nehnuteľností aj verejného priestoru. Prioritou sú pre nás korektné vzťahy so všetkými zúčastnenými stranami, o čom svedčí stabilné klientske portfólio a množstvo realizovaných projektov. ISTROFINAL, s.r.o. so sídlom v Žiline vznikla 8. 10. 2001. V roku 2003 sa pretransformovala na akciovú spoločnosť ISTROFINAL, a. s. a zároveň sa stala materskou a investičnou spoločnosťou pre naše ďalšie spoločnosti. Ich hlavnou činnosťou je developerstvo nehnuteľností, inžinierska, projektová a stavebná činnosť, sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností a obchodná činnosť.

Predaj bytov

V súčasnosti ponúkame byty na predaj v 3 našich projektoch – Rudiny II v Žiline, Kamence v Kysuckom Novom Meste a Kasárne v Brezne. Naše projekty sa vyznačujú špičkovými architektonickými návrhmi, premyslenými riešeniami a komplexnou občianskou vybavenosťou v blízkosti nehnuteľností.

Prenájom obchodných priestorov

Prevádzkujeme sieť Obchodných galérií Naša (Košice, Žilina, Kysucké Nové Mesto), v ktorých nájdete obľúbené prevádzky ako Kik, TEDi, Super ZOO, dm drogerie markt, Pepco, Deichmann a iné. V multifunkčnom objekte Rudiny II v Žiline sa nachádzajú tiež priestory vhodné pre drobné obchodné prevádzky.

Pozemky na predaj

Ponúkame pozemky na predaj v našom projekte Kasárne Brezno, vhodné pre občiansku vybavenosť. Taktiež ponúkame na predaj pozemky v lokalitách Trebišov Sady a Olšina – v ponuke sú 2 pozemky s rozlohou nad 70 000 m2.